O Nas

Dlaczego SIGNO NIERUCHOMOŚCI

Jest kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług naszej firmy.

Sprawdzone nieruchomości

Nasza agencja wprowadziła wysokie standardy przyjmowania nieruchomości do sprzedaży. Każda nieruchomość jest dokładnie opisana, posiada szereg zdjęć obrazujących jej stan techniczny i wygląd, do każdej nieruchomości rysowany jest plan powierzchni z dokładnymi wymiarami. Przyjmując nieruchomość do sprzedaży, gromadzimy wszystkie niezbędne dokumenty pozwalające ocenić stan prawny. Każda nieruchomość posiada oświadczenie podpisane przez właściciela mówiące o stanie technicznym.

Bezpieczne transakcje

Od 1997 roku specjalizujemy się w dziedzinie nieruchomości. Jeśli wybierzesz nieruchomość do kupienia w Signo Nieruchomości, na etapie transakcji zapewniamy naszym Klientom pełne doradztwo prawne. Dokonujemy dokładnego sprawdzenia poprawności dokumentów i stanu prawnego nieruchomości, czuwamy nad bezpiecznym przebiegiem transakcji. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi kancelariami notarialnymi. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.

Profesjonalne doradztwo

Usługi doradcze to cały kompleks zagadnień prawnych i podatkowych związanych z rynkiem nieruchomości. Dzięki połączeniu wiedzy ekonomicznej z wieloletnim doświadczeniem na tym rynku, nasza firma doradzi Państwu jak postępować w określonych sytuacjach. Jesteśmy otwarci na nowości oraz dynamicznie zmieniający się rynek nieruchomości.
Każda transakcja oraz zlecenie jest prowadzone przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami i doradcę rynku nieruchomości.

Profesjonalna prezentacja ofert nieruchomości

Nasza strona internetowa www.signo.com.pl to nowoczesne narzędzie prezentujące w bardzo dogodny sposób nieruchomości. Na stronie internetowej znajdują się szczegółowe opisy nieruchomości, kilka do kilkunastu zdjęć jednej nieruchomości, lokalizacja nieruchomości na mapie, opis okolicy. Każdą ofertę można wydrukować w postaci broszury. Strona internetowa jest codziennie aktualizowana. Korzystając z tych parametrów Klient sam ocenia stan nieruchomości eliminując oferty nie spełniające jego oczekiwań – nasza strona to przede wszystkim oszczędność czasu dla Klienta.

Wykorzystanie nowych technologii

Wykorzystujemy do swojego działania zintegrowany system zarządzania obsługą Klientów oraz prezentacji ofert. Oferujemy najbardziej dogodną formę współpracy. Przyjeżdżamy z niezbędnymi narzędziami we wskazane przez Klienta miejsce w dogodnym dla niego terminie. Przyjmując nieruchomość do sprzedaży, tuż po spotkaniu z właścicielem, o nowej ofercie dowiedzą się wszyscy Klienci firmy zainteresowani tego typu ofertą.

Najlepszy dostęp do wyselekcjonowanych Klientów

Wśród Klientów odwiedzających nasze biuro znajduje się duża liczba osób poszukujących nowych ofert nieruchomości. Wystarczy zgłosić nieruchomość do Signo Nieruchomości, a już następnego dnia będzie ona dostępna dla wszystkich odwiedzających nasze biuro, internautów odwiedzających stronę signo.com.pl i klientów Signo Nieruchomości.

Informacje o stanie prowadzenia zlecenia

Każdy Klient sprzedający nieruchomość, otrzymuje co miesiąc raport dotyczący prac jakie zostały wykonane w związku z jego ofertą. Najważniejszym składnikiem raportu jest informacja dotycząca ilości Klientów odwiedzających ofertę na stronie internetowej, ilości zapytań o ofertę, ilości Klientów zainteresowanych wstępnie ofertą oraz ilości wizyt przeprowadzonych z Klientami na nieruchomości. W raporcie umieszczamy komentarze Klientów dotyczące nieruchomości. Na ich bazie sprzedający wraz z doradcą mogą podjąć dalsze działania prowadzące do korzystnej sprzedaży nieruchomości.

Zero ryzyka: nie ma transakcji – nie ma kosztów

Płacisz wyłącznie w momencie kiedy dochodzi do transakcji. Wszystkie koszty przed transakcją ponosi Signo Nieruchomości. Nie ponosisz żadnego ryzyka związanego ze sprzedażą lub zakupem nieruchomości. Działania związane ze sprawdzaniem nieruchomości, obsługą prawną transakcji, poszukiwaniem kupujących ponosi Signo Nieruchomości.

Copyright © Signo Nieruchomości 1997-2024
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookie.