O Nas

Prawa autorskie

Prawa autorskie zastrzeżone

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, logogramów, architektury strony oraz innych treści dostępnych w serwisie www.signo.pl należą do firmy Signo Nieruchomości, albo są wykorzystywane za zgodą podmiotu uprawnionego.
Signo Nieruchomości zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania programu lub kodu, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.

Uprawnienia i zakazy

Użytkownik uprawniony jest do kopiowania dowolnej części serwisu do swego komputera, tylko do użytku osobistego.
Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.
Oznacza to, że nie wolno bez zgody Signo Nieruchomości wysyłać lub prowadzić redystrybucji żadnej części powyższej strony internetowej. Oznacza to również, że  zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, wysyłanie, transmitowanie, prowadzenie dystrybucji, odwracanie inżynierii, rozmontowywanie lub przekształcanie w inny sposób w inną formę takiego programu, kodu lub obrazu.

Znaki towarowe zastrzeżone, handlowe, identyfikatory

Wszelkie nazwy zastrzeżone firm i produktów pojawiających się na stronach zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji i prawnie należą do tych firm.
Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Signo Nieruchomości. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone. W przypadku powzięcia przez nas informacji o niedozwolonym wykorzystaniu materiałów przekazujemy sprawę do kancelarii prawnej w celu wszczęcia postępowania przeciwko sprawcy. © Signo Nieruchomości

Copyright © Signo Nieruchomości 1997-2024
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookie.