Pośrednictwo

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Jeżeli nie chcesz zmarnować czasu i pieniędzy na nieskuteczne ogłoszenia oraz chcesz przeprowadzić bezpiecznie transakcje kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości - skorzystaj z naszych usług.

Już od kilkunastu lat nasza marka jest kojarzona m.in. z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Przez lata był to główny profil naszej działalności, ale także dziś stanowi jeden z prężnie funkcjonujących obszarów naszej firmy.

Przeprowadzając transakcje i zajmując się ich obsługą prawną, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Towarzyszymy i doradzamy od pierwszych chwil w naszej firmie, aż po finalizację transakcji. Zajmujemy się również wyszukiwaniem konkretnych nieruchomości według indywidualnych preferencji klienta. Doświadczenie i wiedza, współpraca z innymi pośrednikami umożliwiająca szybką wymianę ofert, współpraca z wszelkimi instytucjami związanymi z nieruchomościami, przekłada się bezpośrednio na naszą skuteczność.

Przedmiotem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w przypadku naszej firmy są:

  • nieruchomości mieszkaniowe (mieszkania, budynki mieszkalne),
  • nieruchomości komercyjne, magazyny i logistyka, sektor hotelowo-wypoczynkowy,
  • grunty (tereny inwestycyjne, działki budowlane, grunty rolne i leśne),
  • inne nieruchomości, tj. domy rekreacyjne, siedliska, gospodarstwa rolne, itd.

Obrót nieruchomościami

Trzeba jednak pamiętać, że pojęcie "obrotu" jest w istocie szersze, niż postrzegane wyłącznie w aspekcie pośrednictwa. Obrotem są bowiem wszelkie formy przenoszenia praw do nieruchomości, tak np. nieruchomości mogą być przedmiotem sprzedaży, zamiany i zrzeczenia się, oddania w użytkowanie wieczyste, w najem lub dzierżawę, użyczenia, oddania w trwały zarząd, a także mogą być obciążane ograniczonymi prawami rzeczowymi, wnoszone jako wkłady niepieniężne (aporty) do spółek, przekazywane jako wyposażenie tworzonych przedsiębiorstw państwowych oraz jako majątek tworzonych fundacji.

Copyright © Signo Nieruchomości 1997-2024
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookie.