O Nas

O Firmie

Rosnące ceny na rynku nieruchomości mogą zrobić z ciebie bogacza. Unikanie złych rynków sprawi, że wciąż będziesz bogaty.

Najbliższy jest nam rynek nieruchomości Turku i Wielkopolski, ale działamy na terenie całego kraju.
Głównym profilem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Realizacja transakcji kupna lub sprzedaży nieruchomości, to nasza pasja.

Jesteśmy firmą działającą na rynku nieruchomości od 1997 r.

Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom, systematycznie rozszerzamy zakres naszych usług, ze szczególną dbałością o ich jakość.

Specjalizujemy się również w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi oraz doradztwie w zakresie nieruchomości. Zajmujemy się wyceną nieruchomości i wyszukiwaniem konkretnych nieruchomości według indywidualnych preferencji klienta. Współpracując z bankami pomagamy w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych.

Dzięki połączeniu wiedzy ekonomicznej z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, staramy się pomagać w podejmowaniu właściwych decyzji tym wszystkim, którzy dostrzegają fakt, że nieruchomość jest kapitałem.

Jesteśmy członkiem:

Polskiej Federacji
Rynku Nieruchomości

Powszechnego Towarzystwa
Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości

Federacji Porozumienie
Polskiego Rynku Nieruchomości

Naszą działalność ubezpiecza Warta

 

Copyright © Signo Nieruchomości 1997-2024
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookie.